Informacja o wydaniu Hitachi R S42ghl

Hitachi R S42ghl to nowy procesor stworzony przez firmę Hitachi. Jest to jednordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 3,2 GHz, który jest wyposażony w 2 MB pamięci podręcznej. Procesor ma 64-bitową architekturę x86-64 i współpracuje z kompatybilnymi systemami operacyjnymi Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 i Linux. Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu, procesor Hitachi R S42ghl jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują wydajnego procesora do przetwarzania dużych ilości danych. Hitachi R S42ghl jest dostępny w sklepach internetowych i sprzedawany w atrakcyjnych cenach.

Ostatnia aktualizacja: Informacja o wydaniu Hitachi R S42ghl

Załatwiaj sprawy urzędowe

 • Dla Obywatela
 • Dla PrzedsiębiorcyDla UrzędnikaDla rolnika
  Dokumenty i dane osobowe

  Dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, dostęp i zmianadanych osobowych, dane kontaktowe

  EdukacjaZdalne lekcje, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa,liceum, technikum, szkoła branżowa, studiaKierowcy i pojazdyPrawo jazdy, rejestracja pojazdu, wyrejestrowanie pojazdu,kary i mandaty, parkowanieMeldunek i wyboryZameldowanie stałe, zameldowanie czasowe, wymeldowanie,wybory, głosowaniaNieruchomości i środowiskoKsięgi wieczyste, dom i mieszkanie, podatki i środowisko,geodezja i kartografiaPodatkiPodatek od: dochodu, spadku, darowizny i czynnościcywilnoprawnychPomoc prawnaPomoc dla konsumentów, telefon zaufania, zgłoś przestępstwolub wykroczeniePraca i biznes

  Zatrudnienie, własny biznes, dofinansowania, podatki

  Rodzina i małżeństwoDziecko, świadczenia dla dzieci, małżeństwo, rodzina,problemy rodzinneWojsko i bezpieczeństwoSłużba wojskowa, weteran, bezpieczeństwo, telefony zaufaniaWyjazdy i wypoczynekUbezpieczenie, wyjazd w kraju, wyjazd za granicę, wyjazddzieciZasiłki i pomoc finansowaPomoc na dziecko, pomoc na mieszkanie, trudna sytuacja,zasiłki zdrowotneZaświadczenia i odpisyAkta stanu cywilnego, KRS I KRK, księgi wieczyste, rejestrdowodów osobistychZdrowie i ubezpieczenia społeczneLeczenie, rehabilitacja, niepełnosprawność, renta,emerytura, ubezpieczenia, pogrzebCudzoziemiec w Polsce

  Uzyskaj numer PESEL

  Tarcza AntykryzysowaPakiet wsparcia dla przedsiębiorców w ramach programurządowego - Tarcza AntykryzysowaZakładanie firmyWybierz rodzaj firmy, jaką chcesz prowadzić i dowiedz się,jak ją założyćRozwój firmySprawdź, jak rozwijać swoją firmę i gdzie znaleźćfinansowaniePracownicy w firmieSprawdź, jakie są zasady zatrudniania pracowników, ich prawai obowiązkiPodatki i księgowośćDowiedz się, jak rozliczać podatki i prowadzić księgowośćUbezpieczenia społeczneZobacz, jak załatwić sprawy związane z ubezpieczeniami wZUS/KRUSSprawy urzędoweDowiedz się, jak załatwiać sprawy przedsiębiorcy w urzędachObowiązki przedsiębiorcy

  Poznaj swoje obowiązki przy prowadzeniu firmy

  Zezwolenia, koncesje, rejestryZezwolenia, koncesje, wpisy do rejestrów działalnościregulowanej, świadectwaUprawnienia zawodoweSprawdź, jak załatwiać sprawy związane z uprawnieniami wTwoim zawodzieZmiany w firmieZobacz, jak przeprowadzać zmiany w firmie i jak zgłaszać jedo urzędówZawieszenie i wznowienieZałatwiaj sprawy związane z zawieszaniem i wznawianiemdziałalnościZamykanie firmyJak załatwić sprawy związane z zamykaniem firmy, sprzedażą,dziedziczeniem, upadłościąSprzedaż i marketing

  Poznaj zasady wprowadzania produktów / usług na rynek

  Kontrahenci i klienciDowiedz się, jakie są zasady rzetelnej współpracy zkontrahentami i klientamiHandel zagranicznyDowiedz się, jak prowadzić handel zagraniczny w UE i poza UEProwadzenie biznesu w UEZobacz, jak prowadzić własny biznes w krajach UniiEuropejskiejInwestycje budowlaneZałatwiaj formalności związane z realizacją inwestycjibudowlanych w firmieCudzoziemcy w PolscePoznaj zasady prowadzenia biznesu w Polsce przezcudzoziemcówSprawy publiczne

  Informacje publiczne, zadania publiczne, oferty

  Dokumenty urzędowe

  Pisma, sprawozdania, zaświadczenia, wzory dokumentów

  Postępowania

  Egzekucje komornicze, windykacje, odwołania

  Systemy informatyczneePUAP, System ASG-EUPOS, certyfikaty, uprawnienia, dostępyDotacje i dofinansowaniaDofinansowania ze środków UE, dotacje z budżetugminy/powiatu

  Geodezja, kartografia, planowanie przestrzenne

  Pozostałe sprawy

  Własność przemysłowa i inne usługi

  Wsparcie finansowe, dofinansowania do działalnościPłatność bezpośrednia, oszacowanie strat w uprawach rolnych,podatek akcyzowy za paliwo rolniczeEmerytura, renta, zasiłek macierzyński, zasiłek pogrzebowy,ubezpieczenie zdrowotne i społeczneZaświadczenia, zezwolenia i rejestryUrzędowy rejestr podmiotów profesjonalnych, pozwolenia,materiał siewny, działalność nadzorowanaUprawa roślinŚwiadectwo fitosanitarne, ekologiczny i konwencjonalnymateriał siewny, straty w uprawach rolnych, rolnictwoekologiczne, sprzedaż ziemi rolnejHodowla zwierzątHigiena i warunki utrzymywania zwierząt, działalnośćnadzorowana, ustawa zakaźna, identyfikacja i rejestracjazwierzątNieruchomości i ziemia rolnaObrót ziemią rolną, sprzedaż, kupno, portal ogłoszeniowy

  Kto może złożyć wniosek

  Zaświadczenie potwierdza Twoją aktualną sytuację podatkową. Tego dokumentu wymagają na przykład banki, jeśli chcesz uzyskać kredyt czy sklepy przy zakupach na raty. Potrzebujesz go także, gdy planujesz wziąć udział w przetargach.

  Od 7 lipca 2022 r. urzędy nie prezentują na zaświadczeniu informacji o prowadzonych postępowaniach w sprawach o przestępstwa skarbowe lub wykroczenia skarbowe.

  Z wnioskiem o wydanie zaświadczenia możesz wystąpić:

  • gdy przepisy prawa wymagają urzędowego potwierdzenia braku zaległości lub stanu zaległości podatkowych
  • żeby potwierdzić brak zaległości lub stan zaległości podatkowych z uwagi na swój interes prawny.
  Wydamy Ci zaświadczenie tylko jeśli złożysz kompletny wniosek.

  Wskaż we wiosku, jakie informacje urząd ma potwierdzić w zaświadczeniu (brak zaległości w podatkach, czy stan zaległości).

  Wniosek możesz złożyć osobiście lub przez pełnomocnika. Jeżeli działasz przez pełnomocnika możesz wybrać formę pełnomocnictwa:

 • pełnomocnictwo ogólne – upoważnia do działania we wszystkich sprawach podatkowych i w innych sprawach należących do właściwości organów podatkowych lub organów kontroli skarbowej.
  Pełnomocnictwo ogólne (oraz zawiadomienie o jego zmianie, odwołaniu lub wypowiedzeniu) zgłaszasz wyłącznie elektronicznie, z konta podatnika na Portalu Podatkowym.
  Wniosek o wydanie zaświadczenia nie wymaga załączenia pełnomocnictwa ogólnego.
  Więcej informacji o pełnomocnictwach ogólnych znajdziesz Pełnomocnictwa (podatki. pl)
 • pełnomocnictwo szczególne – upoważnia do działania w konkretnej sprawie podatkowej, dlatego zakres pełnomocnictwa musi być dokładnie wskazany (do jakiej sprawy, przed jakim organem).
  Pełnomocnictwo szczególne złóż na druku PPS-1. Jeśli będziesz chciał je odwołać złoż druk OPS-1.
 • Pełnomocnictwo lub odwołanie pełnomocnictwa składasz w swoim urzędzie skarbowym na piśmie, formie dokumentu elektronicznego, przez pismo ogólne na ePUAP.

  Pamiętaj, aby dołączyć potwierdzenie opłaty skarbowej za udzielone pełnomocnictwo szczególne w wysokości 17zł.

  Kiedy i gdzie złożyć wniosek

  Wniosek o wydanie zaświadczenia możesz złożyć w urzędzie skarbowym, w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie.

  Jak złożyć wniosek

  Wniosek w formie elektronicznej:

 • prześlesz za pośrednictwem serwisu e-Urząd Skarbowy,
 • prześlesz za pośrednictwem e-PUAP.
 • Wniosek w formie papierowej dostarcz do urzędu skarbowego. Możesz to zrobić:

 • osobiście – umów wizytę, aby przyjść na wizytę bez kolejek, lub
 • przesłać pocztą.
 • Wniosek składany w formie papierowej podpisz ręcznie w przeznaczonej do tego pozycji.

  Ile zapłacisz za zaświadczenie

  Wnioski o zaświadczenia składane przez e-Urząd Skarbowy są bezpłatne. 

  Wnioski i zaświadczenia złożone papierowo lub przez e-PUAP wymagają wniesienia opłaty skarbowej w wysokości 21 złotych.

  Obowiązek zapłaty opłaty skarbowej powstaje z chwilą złożenia wniosku o wydanie zaświadczenia. 

  Pamiętaj: dołącz dowód zapłaty opłaty skarbowej albo uwierzytelnioną kopię dowodu zapłaty podczas składania wniosku lub pełnomocnictwa.

  Dowód zapłaty może mieć formę wydruku, który potwierdza wykonanie operacji bankowej.

  Czytaj więcej o opłacie skarbowej. 

  Ile będziesz czekać

  W ciągu 7 dni od złożenia wniosku otrzymasz:

  1. zaświadczenie, lub
  2. postanowienie (np. o odmowie wydania zaświadczenia lub zaświadczenia o żądanej treści)

  Jeżeli działasz przez pełnomocnika to zaświadczenie lub postanowienie zostanie doręczone Twojemu pełnomocnikowi.

  Warto wiedzieć

  Możesz złożyć zażalenie, jeśli otrzymasz:

 • postanowienie o pozostawieniu podania bez rozpatrzenia,
 • postanowienie o odmowie wydania zaświadczenia.
 • Składasz je do Dyrektora Izby Administracji Skarbowej za pośrednictwem organu, który odmówił wydania zaświadczenia.

  Masz na to 7 dni, od dnia doręczenia postanowienia.

  Pamiętaj, aby zażalenie zawierało:

 • zarzuty przeciw postanowieniu,
 • istotę i zakres żądania,
 • dowody uzasadniające to żądanie.
 • Wzór wniosku

 • Wniosek o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w podatkach lub stwierdzającego stan zaległości (PDF, 249 kB)
 • Podstawa prawna

 • Ustawa z 29 sierpnia 1997 r. ordynacja podatkowa
 • Ustawa z 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej
 • Rozporządzenie Ministra Finansów z 28 września 2007 r. w sprawie zapłaty opłaty skarbowej
 • Rozporządzenie Ministra Finansów z 29 grudnia 2015 r. w sprawie zaświadczeń wydawanych przez organy podatkowe
 • Informacja o o wydaniu decyzji Nr 46/19 z dnia 27. 11. 2019 r., znak: I-V. 7840. 1. 31. 2019 o zatwierdzeniu projektu budowlanego i udzieleniu pozwolenia na budowę inwestycji pn. : „Przekroczenie drogi wojewódzkiej nr 875 Mielec – Kolbuszowa – Sokołów Małopolski – Leżajsk w km 70+672 w miejscowości Brzóza Królewska dz 1554 projektowaną kanalizacją sanitarną: grawitacyjną i tłoczną”.

Informacja o wydaniu Hitachi R S42ghl

Bezpośredni link do pobrania Informacja o wydaniu Hitachi R S42ghl

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Informacja o wydaniu Hitachi R S42ghl