Ilustrowany podział części 3com Officeconnect 3c8860

3com OfficeConnect 3c8860 jest wielofunkcyjnym urządzeniem sieciowym, które może być stosowane w różnych środowiskach. Urządzenie to składa się z trzech części: modemu, karty sieciowej oraz routera. Modem umożliwia połączenie z internetem, karta sieciowa umożliwia łączenie się z siecią lokalną, a router umożliwia przesyłanie pakietów sieciowych. Wszystkie te elementy współpracują w celu umożliwienia komunikacji między różnymi urządzeniami w sieci lokalnej. 3com OfficeConnect 3c8860 posiada funkcje zabezpieczeń chroniące sieć przed atakami zewnętrznymi oraz możliwość konfiguracji przez przeglądarkę internetową. Urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia sieci lokalnych w domu lub w biurze.

Ostatnia aktualizacja: Ilustrowany podział części 3com Officeconnect 3c8860

MSN

GVO

Od 2002 roku w Europie, a od 2004 roku w Polsce obowiązują w branży motoryzacyjnej przepisy tzw. „wyłączeń blokowych”, nazywane zwyczajowo przepisami GVO (skrót niemiecki) lub BER (skrót angielski). Są to przepisy o randze rozporządzeń Komisji Europejskiej - pierwsze nr 1400/2002, zostało zastąpione przez nr 461/2010.
Oto przydatne dla profesjonalistów linki do tekstów tych przepisów lub do ich opisów:

 • Broszura Wyjaśniająca Komisji Europejskiej do GVO 1400/2002 (w zakresie części zamiennych patrz: wstęp do Rozdziału 7 oraz odpowiedzi na Pytania nr 97, 101 i 102)
 • Rozporządzenie Komisji Europejskiej GVO 461/2010
 • Uzupełniające Wytyczne Komisji Europejskiej do GVO 461/2010
 • FAQ do GVO 461/2010

Przepisy GVO zagwarantowały szerszy zakres wolnej konkurencji w branży motoryzacyjnej, ograniczyły monopol producentów aut i sieci dealerskich w zakresie dystrybucji części zamiennych i usług serwisowych oraz po raz pierwszy wprowadziły do obiegu prawnego definicje części zamiennych oryginalnych oraz części zamiennych porównywalnej jakości.

Oznaczenia części zamiennych

Bezpośrednio po wprowadzeniu nowych przepisów GVO w Europie, w roku 2005 polscy dystrybutorzy części zamiennych karoserii (alfabetycznie) Auto-Elements, Bhmd, Inter-Cars i Polcar, wraz z firmami ubezpieczeniowymi PZU S. A. i Warta S. A. , uzgodnili stosowanie wspólnych oznaczeń literowych w bazach danych dla poszczególnych kategorii jakości części zamiennych wg GVO. Zaproponowany wówczas system oznaczeń literowych przyjął się na rynku motoryzacyjnym, ułatwiając wzajemną wymianę informacji, następnie został wprowadzony do systemów kalkulacji szkód Audatex, Eurotax i DAT.
Od roku 2014 podobny system oznaczeń dla poszczególnych kategorii jakości części zamiennych stosowanych w powypadkowych naprawach ubezpieczeniowych oficjalnie wprowadziła do obiegu prawnego w Polsce Komisja Nadzoru Finansowego. Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) najpierw wydała:

 • Wytyczne KNF dotyczące likwidacji szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych z roku 2014 (nazewnictwo i oznaczenia części zamiennych - patrz Rozdział II, strona 6),
 • a następnie zastąpiła je dokumentem:

 • Rekomendacje KNF dotyczące likwidacji szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych z roku 2022 (nazewnictwo i oznaczenia części zamiennych - patrz Rozdział II, strona 5).
 • ===

  Najbardziej podstawowy system oznaczeń jakości części zamiennych, kompatybilny z GVO i podtrzymany przez Komisję Nadzoru Finansowego, obejmuje 3 kategorie jakości i 3 symbole:

 • [O] to oryginalne części zamienne dystrybuowane w opakowaniach producentów samochodów (np. Ford, Renault, Volkswagen, Toyota itd. itp. ), w polskim żargonie motoryzacyjnym to tzw. części oryginalne-serwisowe
  (w literaturze anglosaskiej oznaczane zwykle jako OE, a w dokumentach unijnych jako OEM - odpowiednio od "Original Equipment / Manufacturer"),
 • [Q] to oryginalne części zamienne pochodzące z sieci dystrybucji ich faktycznych producentów na tzw. pierwszy montaż i sprzedawane w ich opakowaniach (np. produkty Magneti-Marelli, Valeo, Hella, Bosch itd. części pierwszomontażowe
  (w literaturze anglosaskiej oznaczane zwykle jako OEM, w dokumentach unijnych jako OES - odpowiednio od „Original Equipment Manufacturer/Supplier”),
 • [P] to tzw. części zamienne porównywalnej jakości, czyli części co do których producenci lub dostawcy mogą złożyć oświadczenie, że ich jakość odpowiada częściom oryginalnym, w polskim żargonie motoryzacyjnym powszechnie, choć niekoniecznie ściśle, nazywane zamiennikami
  (a w literaturze anglojęzycznej oznaczane zwykle AM, od "After Market").
 • Zainteresowani bardziej precyzyjnym omówieniem zagadnień jakości części zamiennych, definicji i oznaczeń mogą posłużyć się dodatkowo linkami:

 • Opracowanie PIMOT z roku 2015 (zwłaszcza tabele 1, 2, 3, 4 ze stron 7-8)
 • Zestawienie zbiorcze sporządzone dla potrzeb konferencji Forum Ubezpieczeń Komunikacyjnych 2016 i 2018
 • ==

  W codziennej komunikacji pomiędzy ubezpieczycielami, dostawcami i warsztatami, istotne może być następujące nazewnictwo zbiorcze, łączące kategorie jakości w grupy:

 • "części oryginalne" to obie kategorie [O] i [Q], natomiast [P] to "części zamiennikowe"
 • [O] to części "oryginalne-serwisowe" (ich źródłem pierwotnym są producenci i sieci dystrybucji poszczególnych marek samochodów w różnych krajach), natomiast łącznie [Q] i [P] to "części alternatywne" lub "części aftermarketowe" (ich źródłem na rynku są niezależne hurtownie aftermarketowe)
 • W przypadku części [P] podział co do ich jakości czy pochodzenia jest w kontaktach dostawców z warsztatami dodatkowo uszczegółowiany (przepisy GVO taki dodatkowy podział dopuszczają, natomiast Komisja Nadzoru Finansowego go nie uwzględniła). Najczęściej stosuje się wtedy oznaczenia z porozumienia dystrybutorów z roku 2005, mianowicie:

 • [PT] i [PC] – części zamienne o porównywalnej jakości, które poddano badaniom technicznym i/lub opatrzono certyfikatem jakości, wydanym przez niezależną od producenta jednostkę badawczą, np. brytyjski Institute Thatcham, hiszpański Centro Zaragoza, niemiecki TÜV czy inne laboratorium,
 • [PJ] – część zamienna o porównywalnej jakości, której dystrybutor samodzielnie nadał dodatkowo status „polecana”
  (uwaga: ponieważ nadawanie częściom "polecanym" oznaczania [PJ] nie jest oparte o precyzyjne kryteria, dlatego Auto-Elements ogranicza w swoich bazach jego stosowanie do sytuacji, gdy w ofercie ma równocześnie do wyboru zamiennik "lepszy" i "gorszy" i chce wskazać, który jest "lepszy"; natomiast w przypadku gdy dystrybutor oznacza większość swojej oferty [P] symbolem [PJ], wiarygodność takiej informacji zostaje zdewaluowana)
 • W obiegu informacyjnym pojawia się także oznaczenie [Z] dla tych części zamiennikowych, których nie można zaliczyć do części porównywalnej jakości i które w zasadzie nie powinny być stosowane do napraw, a już zwłaszcza do napraw finansowanych z ubezpieczenia.

  Wpływ GVO na rynek likwidacji szkód ubezpieczeniowych

  Ubezpieczyciele od chwili wprowadzenia europejskich przepisów GVO i wynikającego z nich podziału części zamiennych na różne kategorie jakości [O-Q-P], wykazują dużą aktywność w takim wykorzystywaniu nowych przepisów w procedurach likwidacji szkód aby ograniczać wysokości odszkodowań za naprawy.
  Dokładnie po przeciwnej stronie sporu stoją coraz popularniejsze kancelarie odszkodowawcze. Pracują one w systemach prowizyjnych lub skupują roszczenia poszkodowanych i starają się na drodze prawnej uzyskiwać od ubezpieczycieli jak najwyższe odszkodowania, niezależne od faktu czy samochód został w ogóle naprawiony, a jeśli tak, to w jaki sposób i z użyciem jakich części [O-Q-P].
  Niełatwo znaleźć swoje miejsce pośrodku tego sporu tym warsztatom i serwisom blacharsko-lakierniczym, które chcą spokojnie pracować, inwestować w rozwój i wykonywać solidne naprawy samochodów, bez obaw o rachunek ekonomiczny działalności gospodarczej. Tu zamieszczono linki do dwóch materiałów, zawierających przekrojowe opisy występujących na rynku trendów i zjawisk:

 • "Rynek ubezpieczeniowych napraw powypadkowych - trendy i zmiany, prawo i praktyka", artykuł w magazynie WB-L, 2017
 • "Rynek likwidacji szkód - co to jest consensus i jak do niego dążyć", artykuł w magazynie WB-L, 2018
 • Znaleziono około 32 wyników dla: officeconnect 3com

  • [TP-LINK, 3Com] problem z polaczeniem po zmianie IP

   Witam,Mam nietypowy problem z konfiguracja sieci. Z góry zaznaczam ze będę wdzięczny za jakiekolwiek nakierowanie mnie, gdzie może leżeć problem - sam niestety nie mam już bladego pojęcia w czym rzecz.Rzecz wygląda tak: Dotychczas korzystałem z routera 3com OfficeConnect ADSL Wireless by łączyć...

   Sieci LAN 31 Sie 2010 15:02Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1700

  • Ktory router wifi lepszy? 3com czu D-link?! PILNE

   witam,szukam pomocyna temat ktory z routerow jest lepszy:D-Link Wireless Router DI-524opis:czy 3Com OfficeConnect 54 Mbps (11g/b) Wireless Cable/DSL Gateway (3CRWER100-75)Chce w domu polaczyc bezprzewodowo z internetem naraz Laptopa i kompa stacjonarnego ale juz kablem od...

   Komputery Hardware 02 Lis 2006 14:08Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1613

   Switch 3Com 3C16794 - jaki scalak zasilacza?

   Witam.3Com OfficeConnect Swich 8 - 3C16794PCB-24, jest na nim przetwornica na tranzystorze 2SA1012Y oraz scalaczku... no właśnie... wylutowałem go jakiś czas temu i się zgubił:oops:.SMD 8 nóżek na płycie jako IC1.Kto ma tego switcha? kto wspomoże?Pozdrawiam.

   Komputery Zasilacze 07 Paź 2007 13:20Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1554

   jak rozdzielić neostradę za pomocą 3com

   posiadam router 3com i za jego pomocą chciałbym rozdzielić neostradę na jeden komputer stacjonarny i dwa laptopy laptopy oczywiście przez wi-fi tylko nie wiem jak skonfigurować ten router jest to model 3crwdr101a-75 officeconnect adsl wireless 54mbps 11g firewall

   02 Gru 2008 19:19Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1049

   Router 3COM - blokuje strony, problem niby prosty.....

   Jestem posiadaczem routera OfficeConnect ADSL Wireless 11g Firewall Router marki 3COM oraz łącza Neo 1mb/s. Problem jest z nim jeden. Pewnego ranka po prostu sam z siebie zaczął blokować pewne strony:www. tp. pl (tu nawet pingi z cmd nie wracają)www. microsoft. comwww. nasza-k... newsowe...

   Hardware, Software, naprawa urządzeń sieciowych 21 Lis 2010 21:57Odpowiedzi: 19 Wyświetleń: 5718

   Router 3COM jak wrać firmware

   WitamMam problem z routerem 3com OfficeConnect Adsl Wifi model WL-553nr. 3CRWDR200A-75Ogolnie to padł. Diody mrugają przy włączeniu potem jak się podłączy ethernet to też niby (się komunikuje) Po wpisaniu ardesu routera przeglądarka usiłuje się podłączyć ale nie może (oczekiwanie na wczytanie...

   23 Wrz 2010 09:11Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1194

   Modernizacja sieci pod 15 stanowisk, Hardware: 3Com 3CR858-91, Planet FNSW-2401

   Mam prośbę o pomoc przy doborze odpowiedniego routera i switcha do mojej firmy.Aktualnie posiadam router:3Com 3CR858-91 OfficeConnect Cable/DSL Router do którego podłączone mam dwa serwery, dysk QNAP NAS i switch 24-portowy.Internet idzie światłowodem (20 Mb/s stałe zew. IP) do mediaconvertera,...

   Sieci Co Kupić 12 Cze 2018 14:57Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 261

   Router >3Com OfficeConnect< - problem z dodaniem AP...

   3Com OfficeConnect ADSL Wireless 11g Firewall Router 3CRWE754G72-BMam to pudelko od niedawna, net chodzi bez problemow.Teraz chcialem dodac moj AP przez wlan.AP skonfigurowalem bez problemu (widzi Router),teraz problem lezy po drugiej stronie...Niestety cale Menu tego Routera jest po...

   Sieci, Internet 10 Sty 2020 00:33Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1138

   [Sprzedam] Switcha 3com OfficeConnect 8 portów

   Witam mam do sprzedania switcha 3com officeconnect Switch 8, oznaczenia procudenta 3c16794 sprawny w 100% cena jaka mnie interesuje to 50 zł. Prosze pisac jakby sie znalazł chętny.

   Komputery Bazar 15 Kwi 2010 13:48Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1151

   3com OfficeConnect WL-552 - czerwona dioda "Alert"

   Rozumiem.Routera nie było na liście sieci bezprzewodowych, więc aby wejść do konfiguracji musiałem podłączyć kabel. Wszedłem tam i musiałem ustawić język, ewentualnie zmienić hasło oraz wybrać strefę czasową, a potem wyskoczyło mi takie coś (w tym momencie na liście sieci bezprzewodowych 3com się...

   Sieci WiFi 01 Mar 2013 23:39Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1446

   [Sprzedam] Huby 3COM OfficeConnect i routery

   Mam do sprzedania 3 urządzenia 3COM OfficeConnect. Nie wiem jak sprawdzić czy są sprawne, po podłączeniu zasilacza zapala sie dioda PWR I COAX.Nazwy urządzeń:3COM OfficeConnect Hub 16C (3C16702A)3COM OfficeConnect TPCOffice Connect Hub 8/TPMPonadto mam jeszcze do zaoferowania-5 routerów...

   12 Paź 2013 17:42Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 744

   Najczęściej poszukiwane sterowniki, bios, firmware.

   Sterowniki kart WIFI.W ramce lista kart, ich identyfikatory i folder w którym się znajdują.[syntax=text]Identyfikator Folder Nazwa kartyVID_0586&PID_3410 D\W\Z4\ ZyXEL G-202 Wireless USB AdapterVID_0ACE&PID_1211 D\W\Z\ (ZD12... 802. 11b+g USB AdapterVID_0ACE&PID_1215 D\W\Z\ (ZD12...

   Sterowniki i BIOS 16 Mar 2020 07:37Odpowiedzi: 34 Wyświetleń: 63705

   Switch dla domowej sieci. Czy D-link to dobra opcja?

   ja widziałem te d linki w cafe internetowych w szkołach u rodziny i niewiem czy to prawdo co mówicie u kumpla chodził switch 3COM i raczej dobrze sie sprawował.Mnie interesuje cos za niedużą cenę ok 100pln 5-8 stanowisk maxno to moze jakis 3com3Com OfficeConnect Switch 5 (3C16793)Klasa produktu:SWITCH...

   RTV Co kupić? 20 Lut 2007 14:35Odpowiedzi: 32 Wyświetleń: 5610

   Wlan Wzmacniacz sygnału

   witam:)Mam taki problem:). Jestem malutkiej siec WLAN opartej na urządzeniu 3com office secure router. Do mojego domowego PC jest podłączony AccesPoint równiez firmy 3com. (Officeconnect wireless 11g Acces point). Kupiłem laptopa. Fajnie:) Admin dopisal mac adress laptopa. Laptop posiada w sobie...

   29 Gru 2005 20:59Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1736

   Sinus 154se dobry sprzet ale nie z orginalnym softem

   gdzies znalazłęm w necie:"Jest identyczny co 3Com OfficeConnect® ADSL Wireless 3CRWE754G72-B" to apropos sinus 154sesymbol się zgadza ale od początku: 3Com OfficeConnect® ADSL Wireless 3CRWE754G72-B jest "odpowiednikiem" Sinus-a 154 a nie SE na allegro osoba sprzedająca ten sprzęt...

   13 Lut 2007 08:45Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 5016

   Budujemy WLAN. Jakie anteny polecacie? Czy to zadziała?

   Mam kilka pytań dotyczących śieci bezprzewodowej. Pragnę zmienić łącze na dsl problem polega nadym ze obecnie mam siec w bloku tj. Server i 2 switch prosta siec po kabelkach.Teraz musze Server przenieść o jakieś 1000 m. chce na dachu wystawić antenie i ap kabelkiem do switch natomiast po 2 stronie...

   10 Sty 2007 22:46Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 1791

   internet z sieci w blokach? >>jaki router

   Jedyną firmą którą mogę w tej klasie cenowej polecić jest 3Com i np. 3Com OfficeConnect xDSL Wireless Router 802. 11g 54Mbps (koszt ok. 160-170zł) polecam z czystym sumieniem i gorąco radzę dołożyć pieniędzy. Jeśli koniecznie chcesz coś do 100zł to firma D-Link i np. D-Link Wireless Router DI-524.

   07 Paź 2008 22:59Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 2827

   Jaki router / bramka vpn / firewall - DSL tpsa

   Poszukuję jakiegoś niedrogiego urządzenia typu router + bramka VPN + firewall. Zależy mi na stabilnej i płynnej pracy, w miarę prostej konfiguracji (choć nie jest to wymóg konieczny). Chciałbym także aby było ono wyposażone w jak najbardziej skuteczny firewall (na tę klasę cenową oczywiście)....

   26 Sty 2010 11:26Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1893

   Access Point - jaki model + antena

   jaki model access pointa byscie polecili:Planet WAP-4000D-Link AirPremier AG DWL-7100APJaht AP JWP-5001BP3Com OfficeConnect 3CRWE454G72Siec:punkt X ma dostep do Internetu i ma go udostepniac odleglemu o ok 500m punktowi Y.Czy potrzbne bedzie dokupienie nowej anteny (kierunkowej).Jaka...

   24 Gru 2004 04:55Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1622

   Problem z podzieleniem internetu z kablówki przez huba

   Witam mam nastepujacy problem. Mam podlaczony net z kablowki do jednej sieciowki a od drugiej sieciowki idzie kabelek do huba i od huba ida kabelki do kompow w ktorych chce miec tez internet. Wszystko niby ustawione... wlaczona funkcja dzielenia internetu dla tego polaczenia sieciowego, ale jak ustawie...

   15 Lis 2005 22:50Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1527

   1 komputer - 2 karty sieciowe - problem

   Nistety podsieci są diametralnie różne.PoniżejMicrosoft Windows XP Dodano po 5Jeszcze jedno. Najśmieszniejsze jednak jest to, że po włączeniu i wyłączeniu karty do wewnętrznej sieci wszystko wraca do porządku. Czyli działają obie. Niestety po restarcie komputera wszystko wraca do stanu...

   07 Lis 2009 12:30Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 25940

   Pytanko odnśnie konfigurowania Acces Pointa SINUS 154SE

   Ok znalazlem na allegro T-Sinus154DSL (bez SE) i w ofercie jest tez wgranie tego softu, czy to oznacza ze pierwsza wersja tez moze dziala z softem od 3Com-a??

   13 Kwi 2007 15:03Odpowiedzi: 28 Wyświetleń: 4100

   Neostrada na kilka komputerów w domu

   Czy opłaca mi sie kupić używany 3COM OfficeConnect Switch 8 (3C16794) - 8-portów 10/100 za jakieś 50-100zł?Stan raczej dobry, nieużywany był z rok albo dwa i w tym czasie leżał prawdopodobnie w garderobie albo gdzieś w szafce.Architektura sieci LAN - FastEthernetLiczba portów - 10/100BaseTX...

   02 Wrz 2006 20:42Odpowiedzi: 27 Wyświetleń: 5086

   Jaki Router do rozdzielenia Neosrady? 3 pomieszczenia...

   Witam. Sprawa wyglada tak. Sa 3 pomieszczenia. Neostrada i Router, ktory mialby ja rozdzielic bezprzewodowo bylby w srodkowym, abym lepiej rozprowadzic sygnal. Pomieszczenia sa obok siebie (taki jakby dlugi korytarz). Ale tak: Jest srodkowe pomieszczenie po prawej stroni jest jedno i jest oddzielone...

   10 Lis 2006 20:05Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1323

   Ruter neostrada komp. stacj. +laptop

   Kupiłem laptopa z Vistą córce a syn ma komp. z XP stacjonarny.Aby nie było konfliktów kupiłem ruter 3com OfficeConnect ADSL Wireless54Mbps 11g Firewall Router bo każdy chce kożystać z internetu niezależnie. Chcę to uruchomić ale nie bardzo wiem jak?.Proszę o podpowiedż. Z góry dziękuję za informacje.Henryk

   25 Lip 2007 10:13Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 1468

   ruter: modem jak podłaczyć

   Hej mam takie pytanie: Posiadam ruter 3com OfficeConnect Hub 4C (3C16703A) i modem ZXDSL 852 z Orange i nie wiem jak podłączyć go z drugim komputerem?

   Sieci Początkujący 03 Cze 2009 21:00Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1260

   Urządzenie z dwoma portami WAN, DHCP, QoS

   Odpada komputer do zarządzania - brak miejsca w skrzynce na klatce schodowej:-)Może takie coś:CISCO1811/K9 Cisco 1811 Dual Ethernet Security Router with V. 92 Modem Backup 4602, 79Ale cena powala.Albo tańsze:3CREVF100-73-ME 3Com OfficeConnect Gigabit VPN Firewall (do 50 tuneli VPN) 1501, 45

   08 Sty 2015 18:22Odpowiedzi: 66 Wyświetleń: 15851

   Router się łaczy bezprzewodowo, ale internetu nie ma.

   Witam! Proszę o pomoc. Mam router trochę stary. Kiedyś działał normalnie, ale od jakiegoś czasu nie ma internetu. Żaden komputer nie ma przez niego internetu. Nazwa routera: 3Com OfficeConnect Wireless 54 Mbps 11gCable/DLS Router. Kartę mam D-Link. Proszę o pomoc.Proszę wklejać zdjęcia wg tej instrukcji:...

   16 Lut 2010 20:05Odpowiedzi: 20 Wyświetleń: 13075

   Nie wiem gdzie co podpiąc

   Kiedys kolega mi podlaczyl i bylo ok. Wifi mialem w laptopie. Po wymianie czesci w komputerze zle podlaczylem urzadzeniaPosiadam:-3com officeconnect 8hub/TPO-Sphairon ADSL Turbolink AR860-T-Com Sinus 500iJestem zielony, prosze o pomoc od podstaw i w miare zrozumiale dla mnie "zielonego"...

   03 Sty 2012 02:05Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1222

   wybiórcze łączenie się ze stronami www

   Czołem,Mam problem z łączeniem się ze stronami www. Kłopot można porównać do wybiórczego "zatykania się" ściągania stron w przeglądarce - strona albo w ogóle nie uruchamia się (jednak w przeglądarce zwykle nie wyskakuje żaden błąd), albo wyświetla się w niepoprawny sposób - nie wczytuje się grafika,...

   09 Sie 2012 19:45Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 798

   [Sprzedam] Kilka routerów i switchy

   Witam. Mam do sprzedania trochę gratów. ;)1) Air Live WL-5460AP NOWY!! W PUDEŁKU!! - wartość ok. 100zł2) Cnet CSH-800 - wartość ok. 50zł3) EDIMAX SWITCH ES-2108P - wartość ok. 70zł4) tp-link td-8840t - wartość ok. 25zł5) longshine lcs-883r - wartość ok. 30zł6) Switch 3Com 3C16791A-ME OfficeConnect...

   Sieci Bazar 13 Lut 2015 10:49Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1044

   STM32, LWIP, ustawienie adresu MAC

   Statystyczne wnioski to mają być? Niektóre switche tych prywatnych adresów nie rozgłaszają, może autor tematu ma taki w zestawie.Kolega nie rozumie chyba różnicy między switchem, routerem i serwerem DHCP.Prosze o przykład takiego nie zgodnego ze standardem switcha.Kolega nie rozumie...HUB...

   Mikrokontrolery ARM 09 Lut 2017 14:50Odpowiedzi: 31 Wyświetleń: 2850

  Ilustrowany podział części 3com Officeconnect 3c8860

  Bezpośredni link do pobrania Ilustrowany podział części 3com Officeconnect 3c8860

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Ilustrowany podział części 3com Officeconnect 3c8860