Dokumentacja produktu Instrukcja przygotowania terenu Electrolux Efg90563ox

Przygotowanie terenu przed użyciem urządzenia Electrolux Efg90563ox jest ważnym krokiem w zapewnieniu jego bezpiecznego używania i optymalnej wydajności. Przed przystąpieniem do pracy należy sprawdzić, czy teren został odpowiednio przygotowany. Dokumentacja produktu powinna zawierać informacje na temat tego, jak przygotować teren, takie jak upewnienie się, że powierzchnia jest płaska, czyste i sucha, a także informacje na temat materiałów i narzędzi, które są potrzebne do przygotowania terenu. Należy także upewnić się, że wszelkie bezpieczne praktyki są stosowane, aby zapobiec uszkodzeniom lub obrażeniom.

Ostatnia aktualizacja: Dokumentacja produktu Instrukcja przygotowania terenu Electrolux Efg90563ox

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Świeże powietrze w Twojej kuchni

W pełni zintegrowany okap kuchenny, który jest prawie niewidoczny, a zapewnia świeże powietrze w Twojej kuchni.

Okap jest wyposażony w praktyczną funkcję Hob2Hood, która automatycznie steruje działaniem okapu i jego oświetlenie. Pozwól, aby to funkcja H2H regulowała siłę wyciągu i skup całą uwagę na gotowaniu.

Trudną o większą prostotę wyboru odpowiednich ustawień okapu. Dzięki jego łatwym w obsłudze elementom sterującym gotowanie bez oparów kuchennych jest teraz prostsze niż myślisz. Wystarczy wybrać żądaną prędkość wentylatora, by okap zajął się resztą.

Energooszczędne, wbudowane oświetlenie LED, rzucające jasne światło na Twoją płytę kuchenną.

Łatwość demontażu i czyszczenia aluminiowego filtra tłuszczowego sprawia, że nie ma problemów z zapewnieniem optymalnej sprawności okapu.

Dokumentacja produktu Instrukcja przygotowania terenu Electrolux Efg90563ox

Bezpośredni link do pobrania Dokumentacja produktu Instrukcja przygotowania terenu Electrolux Efg90563ox

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dokumentacja produktu Instrukcja przygotowania terenu Electrolux Efg90563ox