Dane techniczne Bosch Hbl87m53t

Bosch Hbl87m53t to wysokiej jakości zmywarka ze zintegrowanym wyświetlaczem. Urządzenie posiada szereg funkcji, które ułatwiają codzienne użytkowanie. Zmywarka posiada wyświetlacz dotykowy, który umożliwia łatwą kontrolę programów mycia, temperatury i czasu trwania. Urządzenie ma klasę energetyczną A++ i pozwala oszczędzać energię do 50%. Zmywarka ma też wbudowany program AquaSensor, który automatycznie dostosowuje ilość wody i temperaturę do załadowania zmywania. Urządzenie zawiera również technologię ActiveWater Plus, która minimalizuje zużycie wody i energii przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej jakości zmywania.

Ostatnia aktualizacja: Dane techniczne Bosch Hbl87m53t

Dodatkowe informacje o kuchence mikrofalowej BOSCH HMT 85MR53 - do zabudowy: Otwierana w prawo. Producent wyposażył urządzenie w Elektroniczny programator. Moc mikrofal to 900 W. Szerokość obudowy mikrofali wynosi: 595 mm. Głębokość obudowy urządzenia to: 320 mm. Pojemność mikrofalówki wynosi True. Zasilanie urządzenia: AC 230V / 50Hz. Parę słów o obudowie kuchenki mikrofalowej: Inox. Natomiast moc całkowita mikrofali wynosi: 1220 W. Mikrofalówka posiada następujący zestaw automatycznych programów: 7. Kuchenka mikrofalowa do zabudowy HMT 85MR53 doskonale sprawdza się w codziennej pracy w kuchni. Wysokość obudowy kuchenki wynosi: 382 mm.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do kuchenki mikrofalowej do zabudowy BOSCH HMT 85MR53.Przewodnik użytkowania został dodany 15. 03. 2011.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: angielski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą BOSCH HMT 85MR53 i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 3. 4 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

 • instrukcja obsługi do kuchenki mikrofalowej BOSCH HMT 85MR53
  Pobierz instrukcję PDF w języku: EN
  Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Ogólne
KolorInox
Parametry techniczne
ZasilanieAC 230V / 50Hz
Bezpieczeństwo
Blokada przed dziećmiFalse
wwwhttp://www. bosch-home. pl/produkty/piekarniki-i-kuchenki-mikrofalowe/kuchenki-mikrofalowe/kuchenki-mikrofalowe-do-zabudowy/HMT85MR53. html wwwRozwiń
Zestaw automatycznych programów7
Regulacja mocyTrue
Talerz obrotowy
ProgramatorElektroniczny
Sygnał dźwiękowy zakończenia pracy
Informacje dodatkoweOtwierana w prawo
Głębokość obudowy320 mm
Kod_producentaHMT 85MR53
Pojemność21 ml
Termo-obieg
Wysokość obudowy382 mm
Moc mikrofal900 W
Sprzęt do zabudowy
Szerokość obudowy595 mm
Moc całkowita1220
Funkcja rozmrażania
Grill
Wyświetlacz czasu rzeczywistego (Zegar)

Oceń BOSCH HMT 85MR53

 • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Wyrażenie zgody poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" sprawi, że będziemy mogli gromadzić dane dotyczące zachowania użytkowników na naszej stronie. Dzięki tym danym będziemy mogli ulepszać stronę i przygotowywać interesujące naszych użytkowników reklamy.

Wyrażenie sprzeciwu poprzez kliknięcie przycisku "Odrzucam" oznacza, że będziemy używać tylko plików cookies związanych z sesją, statystykami i poprawianiem użyteczności strony.

Gazowe kotły kondensacyjne

Junkers Cerapur Smart

Wysoka i sprawdzona jakość w klasycznym wydaniu

 • Zakres mocy: 2, 0 - 28, 0 kW
 • Klasa energetyczna A
 • W wersji ZSB gotowy do współpracy z zasobnikiem c. w. u. lub w wersji ZWB ze zintegrowanym przepływowym wymiennikiem ciepłej wody i antyskażeniowym zestawem do napełniania zgodnym normą EN1717
 • Wiszący

Małe wymiary

Kocioł Junkers Cerapur Smart ma tylko 44 cm szerokości, co pozwala na montaż także w niewielkich wnękach w kuchni lub łazience. Zalecany jest do ogrzewania zarówno mieszkań, jak i domów jednorodzinnych.

Przyjemne ciepło – cicha praca

Niska emisja dźwięku sprawia, że kocioł może być instalowany w pomieszczeniach mieszkalnych.

Łatwa obsługa

Wbudowany panel sterowania Bosch Heatronic® 4 z czytelnym wyświetlaczem LCD gwarantuje łatwą obsługę urządzenia i pozwala na współpracę z regulatorami pokojowymi i pogodowymi serii Cx.

Wysokiej klasy elektronika

Automatyka pogodowa z możliwością dopasowania krzywej grzewczej do indywidualnych potrzeb systemu ogrzewania umożliwia uzyskanie dodatkowych oszczędności energii i kosztów ogrzewania. Współpraca z regulatorami serii Cx zapewnia maksymalne wykorzystanie kondensacji i wydłużenie żywotności kotła.

Duża oszczędność

Kocioł osiąga sprawność znormalizowaną do 109% i efektywność energetyczną do 93% przy minimalnej emisji spalin. Skondensowana para wodna oddaje swoje ciepło wodzie grzewczej. Dzięki temu wykorzystywana jest dodatkowa energia dla jeszcze efektywniejszego ogrzewania. Szeroki zakres modulacji kotła ( do 1:8) zapewnia jego ekonomiczną pracę, dostosowaną do aktualnych potrzeb cieplnych obiektu.

Technika solarna

System optymalizacji solarnej Solar ControlUnit Inside to dodatkowa oszczędność gazu i zmniejszenie opłat eksploatacyjnych przy współpracy z systemem solarnym.

Współpraca z zasobnikiem c.

Modele jednofunkcyjne typu system mają wbudowany zawór przełączający, dzięki któremu możliwa jest współpraca kotła z dodatkowym wolnostojącym zasobnikiem ciepłej wody. Modele dwufunkcyjne przygotowują ciepłą wodę użytkową bez potrzeby stosowania dodatkowego zasobnika ciepłej wody.

Dane techniczne i dokumenty

Typ produktu

ZWB 28-5C 23 S5300

Klasa efektywności energetycznej

Etykieta efektywności energetycznej

Pobierz

Znamionowa moc cieplna

20 kW

Sezon. efektywność energ. ogrzew. pomieszczeń

92%

A

Instrukcja montażu

Instrukcja obsługi

Numer katalogowy

7736901608

Polecane urządzenia współpracujące

Regulatory pogodowe

CW400

Znajdź Autoryzowanego Partnera w Twojej okolicy

Szukasz urządzenia najlepszego dla siebie? Skontaktuj się ze sprawdzonym profesjonalistą.

Dane techniczne Bosch Hbl87m53t

Bezpośredni link do pobrania Dane techniczne Bosch Hbl87m53t

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dane techniczne Bosch Hbl87m53t