Broszura informacyjna C Dax Pasture Meter

Broszura informacyjna C Dax Pasture Meter to przydatne narzędzie, które pozwala monitorować i oceniać stan pastwiska. Jest to przenośny, wysoce wydajny i w pełni automatyczny system do monitorowania wskaźników pastwiskowych, takich jak wilgotność gleby, pH, zawartość substancji organicznych, a także zawartość minerałów w glebie i w wodzie. Dzięki Broszurze informacyjnej C Dax Pasture Meter można łatwo zapoznać się z aktualnym stanem pastwiska, umożliwiając właścicielom i operatorom pastwisk szybkie i proste monitorowanie i ocenianie stanu pastwiska.

Ostatnia aktualizacja: Broszura informacyjna C Dax Pasture Meter

Schematy falcowania broszur.

Broszura (franc. brochure od broche – brosza, z wł. brocca dzban) – wydawnictwo zwarte[1], wyrób poligraficzny o małej objętości[1], maksymalnie 3 arkusze drukarskie (do 48 stron, dawniej od 4 do 64 stron[1]) o treści informacyjnej, biznesowej lub propagandowej, adresowany do szerokiej publiczności[2][3][4]. Jest to rodzaj druku łączonego.

W terminologii księgarskiej i bibliotekarskiej to publikacja licząca od 4 do 48 stron[5]. Druk poniżej 4 stron jest ulotką.

Przypisy[edytuj | edytuj kod]

  1. a b c Słownik terminologiczny informacji naukowej, Maria Dembowska, Wrocław–Warszawa–Kraków–Gdańsk: Zakład Narodowy imienia Ossolińskich, 1979, s. 32.
  2. Broszury Ministerstwa Finansów, [Dostęp: 28. 12. 2017]
  3. Broszura MEN, [Dostęp: 28. 2017]
  4. Broszura informacyjna MSZ, [Dostęp: 28. 2017]
  5. UNESCO: Broszura, [Dostęp: 28. 2017]

03. 10. 2022

Szanowni Mieszkańcy!

Przedstawiamy ulotkę informacyjną Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji dotyczącą profilaktyki jodowej.

Wydawanie tabletek jodku potasu w przypadku zaistnienia konieczności jego przyjęcia będzie następowało w określonych punktach na terenie gminy (lista punktów i przynależnych do niej miejscowości poniżej).

Preparat będzie można uzyskać w wyznaczonych punktach po decyzji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji o rozpoczęciu akcji wydawania tabletek jodku potasu. Do tego momentu punkty wydawania preparatu będą nieczynne i nie ma konieczności udawania się do nich.

Materiały

Broszura informacyjna - jodek potasu
broszura. pdf0. 96MB

Zdjęcia (1)

Treści zamieszczone w serwisie udostępniamy bezpłatnie. Korzystanie z treści opublikowanych w serwisie podatki. pl, niezależnie od celu i sposobu korzystania, nie wymaga zgody Ministerstwa Finansów. Treści znaczone w serwisie jako treści będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są udostępniane na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 3. 0 Polska.

Broszura informacyjna C Dax Pasture Meter

Bezpośredni link do pobrania Broszura informacyjna C Dax Pasture Meter

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Broszura informacyjna C Dax Pasture Meter