Biuletyn szkoleniowy Haier Chm7bpl2

Haier Chm7bpl2 jest biuletynem szkoleniowym, który zawiera wyczerpujące informacje na temat wszystkich produktów Haier. Biuletyn szkoleniowy jest dostępny dla wszystkich użytkowników i może być pomocny dla osób, które chcą uzyskać dokładne i wyczerpujące informacje na temat produktów Haier. Biuletyn szkoleniowy zawiera szczegółowe informacje na temat wszystkich produktów, w tym instrukcje obsługi, specyfikacje techniczne, informacje na temat gwarancji, informacje o częściach zamiennych i inne informacje, które mogą pomóc użytkownikom w wykorzystaniu produktów firmy Haier w pełni.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn szkoleniowy Haier Chm7bpl2

Strona informacyjna

 1. Strona główna
 2. Seria I-Pro 7

Profesjonalne rezultaty prania w Twoim domu

 • Najnowsze technologie w Twoim domuNajnowsze technologie w Twoim domu
 • Najlepsza ochrona dla Twojego praniaNajlepsza ochrona dla Twojego prania
 • Intuicyjny designIntuicyjny design
 • ProduktyProdukty

Profesjonalne rezultaty prania w Twoim domu

Seria I-Pro 7 marki Haier obejmuje zaawansowane technologie, gwarantujące wysoką wydajność i satysfakcjonujące rezultaty prania. Nasze urządzenia są jednocześnie łatwe w obsłudze, trwałe i niezawodne.

Wydajne urządzenie, które dostosowuje się do Twoich potrzeb

Seria I-Pro 7 dopasuje się do Twojego stylu życia. Dzięki temu możesz skoncentrować się na zajęciach, które sprawiają Ci przyjemność – zapominając o części codziennych obowiązków. Nasza nowa seria pralek o wysokiej wydajności zachowuje doskonałe efekty prania przy bardzo niskim poziomie hałasu – dzięki silnikowi Direct Motion. Duża pojemność gwarantuje z kolei rzadsze pranie, a tym samym znaczną oszczędność czasu.

Innowacyjna, profesjonalna pielęgnacja delikatnych ubrań

Innowacyjna funkcja i-Refresh odświeża nawet najdelikatniejsze tkaniny – w tym wełnę i jedwab – wykorzystując technologię mikropary. Ta wysoce skuteczna technologia usuwa zapachy, drobny kurz i alergeny, jednocześnie zmniejszając ilość zagnieceń i zmiękczając tkaniny.

Szybsze pranie oznacza więcej czasu Twoje ulubione zajęcia!

Dzięki dużej pojemności – do 12 kg – pralki z serii I-Pro 7 stanowią idealne rozwiązanie dla dużych rodzin. Świetnie nadają się także do prania tkanin o większej objętości. Oszczędzaj jeszcze więcej czasu na praniu, bez uszczerbku dla doskonałej wydajności.

15 lat gwarancji na silnik Direct Motion

Direct Motion marki Haier to bezpaskowy silnik zawieszony bezpośrednio w osi bębna, co znacznie redukuje hałas I wibracje podczas prania. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje zwiększoną trwałość – z gwarancją na 15 lat.

Tak ciche, że głośno o nich mówią

Seria I-Pro 7 działa przy poziomach głośności znacznie niższych od innych modeli dostępnych na rynku dzięki silnikowi Direct Motion. Dzięki bezpasowej konstrukcji silnik zawiera mniej ruchomych części. W efekcie zminimalizowane zostają wibracje – a tym samym hałas – oraz zwiększa się wydajność urządzenia. Teraz możesz cieszyć się czystszym praniem bez zakłócania spokoju w Twoim domu.

Technologia, która dba o Twoje ubrania

Dzięki pralkom z serii I-Pro 7 wizyty w pralni należą już do przeszłości. Innowacyjne funkcje – i-Refresh, Smart Dual Spray i funkcja pary – zapewniają profesjonalne rezultaty prania w Twoim domu. Opatentowana przez markę Haier technologia antybakteryjna (ABT®) utrzymuje maszynę i pranie w idealnej czystości.

Czystsza pralka oznacza czystsze pranie

Innowacyjny materiał marki Haier, który chroni najbardziej wrażliwe obszary pralki. Technologia antybakteryjna (ABT®) chroni przed pleśnią i bakteriami powstającymi w szczególnie wrażliwych obszarach, takich jak szuflada na detergent i uszczelka, dla zapewnienia bardziej higienicznego cyklu prania.

System Smart Dual Spray czyści Twoje urządzenie w celu zapewnienia higienicznego prania i jeszcze lepszych efektów.

Automatyczny system czyszczenia pralki jest uruchamiany na końcu każdego cyklu prania. Zapewnia to nie tylko bardziej higieniczne pranie, ale także zwiększa trwałość pralki w dłuższej perspektywie!

Skuteczne działanie pary dla lepszego usuwania plam

Ta użyteczna funkcja zastosowana w pralkach Haier rozprasza parę i detergent po bębnie, rozluźniając włókna tkanin, a tym samym poprawiając usuwanie uporczywych plam i zabrudzeń. To jeszcze nie wszystko – para sprawia, że prasowanie odzieży staje się znacznie łatwiejsze, a nawet nie zawsze konieczne. Dzięki temu masz więcej czasu na ulubione zajęcia!

Zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach

Każdy element pralek z serii I-Pro 7 został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowników. Jednocześnie wszystkie części stanowią zaawansowaną technicznie pralkę, która przez lata będzie dbała o stan Twoich ubrań. Intuicyjny wyświetlacz cyfrowy ułatwia znalezienie odpowiedniego programu. Bęben o innowacyjnej budowie, napędzany solidnym i wydajnym silnikiem Direct Motion, doskonale zadba o nawet najbardziej delikatne tkaniny.

Prosta i wygodna obsługa dzięki cyfrowemu panelowi sterowania

Ekran umożliwia łatwe i wygodne sterowanie pralką. Wyświetlacz pozwala na sprawne poruszanie się między dostępnymi programami.

Elastyczne ustawienia czasu trwania programu

Funkcja i-Time marki Haier pozwala dokładnie dostosować czas prania do Twoich potrzeb. Dzięki temu możesz skrócić lub wydłużyć czas potrzebny na zakończenie prania, nawet w trakcie trwania cyklu!

Sprawia, że nawet najdelikatniejsze tkaniny wyglądają jak nowe

Powierzchnia bębna została zaprojektowana tak, aby nawet najdelikatniejsze tkaniny pozostały w idealnym stanie, bez względu na to, ile razy je wypierzesz. Dzięki wykończeniu bębna imitującemu kształt poduszek pranie delikatnie ślizga się po jego powierzchni. W ten sposób materiały na dłużej zachowują swoją pierwotną strukturę.

Nadeszła przyszłość prania – zaprojektowana z myślą o Twoich potrzebach

Odkryj nasze pralki z serii I-Pro 7.

Odkryj gamę naszych produktów

Pralki ładowane od frontu

3 Produkty

Pralki ładowane od frontu

3 Produkty

Porównaj produkty i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Załadunek (kg)

Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

Bęben

Klasa energetyczna

Wymiary – głębokość

Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

1400

Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

1400

Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

1400

Pralko-suszarki

3 Produkty

Pralko-suszarki

3 Produkty

Porównaj produkty i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Pojemność prania (kg): bawełna

Pojemność suszenia (kg): bawełna

Klasa efektywności energetycznej prania

Klasa efektywności energetycznej suszenia

Wymiary – głębokość

Pojemność prania (kg): bawełna

8

Pojemność suszenia (kg): bawełna

5

Klasa efektywności energetycznej prania

A

Klasa efektywności energetycznej suszenia

D

Pojemność prania (kg): bawełna

10

Pojemność suszenia (kg): bawełna

6

Klasa efektywności energetycznej prania

A

Klasa efektywności energetycznej suszenia

D

Pojemność prania (kg): bawełna

12

Pojemność suszenia (kg): bawełna

8

Klasa efektywności energetycznej prania

A

Klasa efektywności energetycznej suszenia

E

Zostań certyfikowanym Instalatorem lub Punktem Serwisowym Pomp Ciepła Neoheat, Haier i Heiko!

Program 2-stopniowej akredytacji Pomp Ciepła Neoheat, Haier, Heiko dla wykonawców systemów instalacji pomp ciepła.

W związku z dynamicznym rozwojem rynku sprzedaży pomp ciepła w Polsce i stale rosnącym zapotrzebowaniem na fachowców z dziedziny montażu i serwisu tych urządzeń Grupa Iglotech wprowadza nową politykę akredytacyjną, która obejmować będzie 2 etapy szkoleń – Autoryzowany Instalator oraz Autoryzowany Punkt Serwisowy.

Grupa Iglotech – kim jesteśmy?

Jesteśmy hurtownią z branży HVAC&R z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy rozbudowaną sieć oddziałów na terenie całego kraju. Jesteśmy grupą, w której skład wchodzą spółki będące Generalnymi Dystrybutorami urządzeń światowych producentów, takich jak np. klimatyzacja HAIER, lecz także posiadamy własne marki takie jak Pompy Ciepła NEOHEAT oraz Systemy klimatyzacji oraz Pomp ciepła HEIKO. Naszą siłę stanowią produkty najwyższej jakości, innowacyjne technologie zastosowane w urządzeniach oraz zespół doświadczonych specjalistów, którzy tworzą rozbudowaną sieć wsparcia dla Ciebie.

Dla kogo przeznaczone są szkolenia?

Grupą docelową programu akredytacji Pomp ciepła Neoheat, Haier i Heiko są wszystkie firmy zajmujące się doborem, instalacją oraz serwisem systemów ogrzewania pomieszczeń bazujących na urządzeniach typu pompa ciepła powietrze-woda.

POZIOMY AKREDYTACJI

 Jakie są cele 2-stopniowej akredytacji?

 • Zdobycie wiedzy z zakresu pomp ciepła - sposobu ich działania, funkcjonalności.
 • Zapoznanie się z pełną ofertą produktową marki Neoheat, Haier i Heiko.
 • Posiadanie umiejętności prawidłowego doboru urządzenia, jego montażu oraz diagnostyki produktów z oferty.
 • Umocowanie firm instalacyjnych w polityce gwarancyjnej Grupy Iglotech, stworzenie sieci akredytowanych partnerów.
 • Usystematyzowanie cyklów szkoleniowych i usprawnienie uzyskania wymaganej certyfikacji.
 • Zapewnienie najwyższej jakość obsługi zarówno przed- jak i po-sprzedażowej. Gwarancja kompetencji i fachowej obsługi Autoryzowanych Partnerów – każdorazowo poświadczana certyfikatem.


POZIOM I - AUTORYZOWANY INSTALATOR - BEZPŁATNE SZKOLENIA ONLINE 

Jest to pierwsze szkolenie z dwóch jakie wymagane jest do uzyskania uprawnień na uruchomienie i przyznanie gwarancji pomp ciepła Neoheat, Haier i Heiko. 

Terminy online:

02. 02. 2023 - BRAK MIEJSC!

02. 03. 2023 - ZAPISZ SIĘ!

07. 04. com/pompy-ciepla-neoheat-haier-i-heiko-szkolenie-i-07-04-2023/register? _gl=1*1ii7ez8*_ga*NzM4NzcyNjYyLjE2NzI5MjY4MTA. *_ga_K7H94QHX99*MTY3MjkyNjgxMC4xLjEuMTY3MjkyODAzOS42LjAuMA.. &_ga=2. 241379266. 1672926810">ZAPISZ SIĘ!

04. 05. com/pompy-ciepla-neoheat-haier-i-heiko-szkolenie-i-04-05-2023/register? _ga=2. 216599510. 1672926810&_gl=1*gg19up*_ga*NzM4NzcyNjYyLjE2NzI5MjY4MTA. *_ga_K7H94QHX99*MTY3MjkyNjgxMC4xLjEuMTY3MjkyODUyNC4yNy4wLjA">ZAPISZ SIĘ!

 Nie znalazłeś dogodnego terminu szkolenia? Nie zdążyłeś się zapisać? Napisz do nas: marketing@iglotech. pl 

Zakres szkolenia I etapu obejmuje:

 •  przegląd oferty pomp ciepła,
 •  podstawowe schematy instalacji (15 schematów autoryzowanych do podłączenia pompy ciepła typu split/monoblok),
 •  kaskady pomp ciepła: schematy, podłączenie, wysterowanie,
 •  podłączenie modułu Sterowania WI-FI,
 •  pozostałe elementy instalacji,
 •  cyrkulacja w pompach ciepła,
 •  odpowietrzanie instalacji,
 •  najczęstsze problemy występujące przy uruchomieniu pomp ciepła.
 • Co zyskujesz po szkoleniu I etapu – Autoryzowanego Instalatora?

 • certyfikat Autoryzowanego Instalatora – ważny przez rok,
 • uprawnienia do instalacji pompy ciepła, ale bez możliwości uruchomienia urządzenia,
 • pełne wsparcie handlowe od najlepszych ekspertów - posiadamy 13 oddziałów w całej Polsce. Jesteśmy blisko Ciebie, by pomóc w każdej sytuacji zarówno przed jak i po zakupie urządzenia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji,
 • wsparcie marketingowe – współpracując z nami zyskujesz szereg możliwości promocji swojego biznesu. Zyskujesz wsparcie w postaci atrakcyjnych promocji, gadżetów, pełnej oferty katalogowej,
 • Istnieje możliwość, aby Twoje dane teleadresowe zostały zamieszczone na dedykowanej witrynie www wybranej marki –dzięki czemu potencjalny Klient łatwiej trafi do Ciebie. Aby znaleźć się na dedykowanej liście należy na własnej stronie www zamieścić informacje o współpracy handlowej z Nami. Dodatkowo należy zamieścić logotypy marki oraz zdjęcia produktowe. W tym celu należy mieć podpisaną deklarację marketingową. By uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze swoim handlowcem. 

 • POZIOM II - AUTORYZOWANY PUNKT SERWISOWY - PŁATNE SZKOLENIA STACJONARNE

  By przystąpić do ostatniego etapu szkoleń wymagane jest ukończenie szkolenia na poziomie I. 

  Dodatkowe informacje:

 •  czas trwania szkolenia - od 9:00 do 16:00,
 •  ilość miejsc - na każdym ze szkoleń max. ilość uczestników to 30 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń oraz opłaty za szkolenie. 
 • Koszty:

 • koszt szkolenia wynosi 250 zł brutto /os.
 • prosimy o dokonywanie wpłat za szkolenie na poniższe konto: 
 • konto: Millenium - 29 1160 2202 0000 0000 6192 9544 Iglotech Sp. z o. o. z, ul. Toruńska 41, 82-500 Kwidzyn
  w tytule przelewu: [NIP], APS - [Nazwa miejscowości, w której odbywa się szkolenie],
  np. 5810007574, APS - Warszawa
   
 • Terminy stacjonarne:

  7. 2023 - KWIDZYN - BRAK MIEJSC!
  8. 2023 - KWIDZYN - BRAK MIEJSC!
  9. 2023 - KWIDZYN - BRAK MIEJSC!
  15. 2023 - KWIDZYN - BRAK MIEJSC!

  16. 2023 - OLSZTYN - BRAK MIEJSC! 21. 2023 – POZNAŃ - BRAK MIEJSC!
  22. 2023 – POZNAŃ - BRAK MIEJSC!
  23. 2023 - POZNAŃ - BRAK MIEJSC!

  14. 2023 – WARSZAWA - BRAK MIEJSC!
  15. 2023 – WARSZAWA - BRAK MIEJSC!
  16. 2023 – WARSZAWA - ZAPISZ SIĘ!

  21. 2023 – SZCZECIN - ZAPISZ SIĘ!
  22. pl/pomy-ciepla-poziom-i-2? form=21">ZAPISZ SIĘ!
  23. 2023 - SZCZECIN - ZAPISZ SIĘ!

   28. 2023 – KATOWICE - BRAK MIEJSC!
  29. 2023 – KATOWICE - BRAK MIEJSC!
  30. 2023 - KATOWICE - BRAK MIEJSC!

  4. 2023 – LUBLIN - BRAK MIEJSC!
  5. 2023 – LUBLIN - ZAPISZ SIĘ!
  6. 2023 - LUBLIN - ZAPISZ SIĘ!

  18. 2023 - WROCŁAW - ZAPISZ SIĘ!
  19. 2023 – WROCŁAW - ZAPISZ SIĘ!
  20. pl/pomy-ciepla-poziom-i-2? form=21">ZAPISZ SIĘ!

  25. 2023 – KRAKÓW - ZAPISZ SIĘ!
  26. 2023 – KRAKÓW - ZAPISZ SIĘ!
  27. pl/pomy-ciepla-poziom-i-2? form=21">ZAPISZ SIĘ!

  9. 2023 - RZESZÓW - ZAPISZ SIĘ!
  10. 2023
  – RZESZÓW - ZAPISZ SIĘ!
  11. 2023 - RZESZÓW - ZAPISZ SIĘ! 16. 2023 – ŁÓDŹ - ZAPISZ SIĘ!
  17. pl/pomy-ciepla-poziom-i-2? form=21">ZAPISZ SIĘ!
  18. 2023 - ŁÓDŹ - ZAPISZ SIĘ!

   Nie znalazłeś dogodnego teminu szkolenia? Nie zdążyłeś się zapisać? Napisz do nas: marketing@iglotech. pl 

  Zakres szkolenia poziomu II

  Zapoznasz się z polityką Grupy Iglotech odnośnie Autoryzowanych Punktów Serwisowych. Przedstawimy diagnostykę awarii oraz cennik napraw serwisowych. Dodatkowo przedstawimy aspekty wymiany poszczególnych elementów pomp ciepła i przeglądów urządzeń.

  Co zyskujesz po szkoleniu II etapu – Autoryzowany Punkt Serwisowy?

 • wsparcie handlowe od najlepszych ekspertów - posiadamy 13 oddziałów w całej Polsce. Jesteśmy blisko Ciebie, by pomóc w każdej sytuacji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
 • wsparcie marketingowe – współpracując z nami zyskujesz szereg możliwości promocji swojego biznesu. Zyskujesz wsparcie w postaci atrakcyjnych promocji, gadżetów, pełnej oferty katalogowej.
 • Istnieje możliwość, aby Twoje dane teleadresowe zostały zamieszczone na dedykowanej witrynie www wybranej marki –dzięki czemu potencjalny Klient łatwiej trafi do Ciebie. Aby znaleźć się na dedykowanej liście należy dokonać zakupu min. 5 pomp ciepła w okresie nie dłuższym niż 3 miesiące. Należy również na własnej stronie www zamieścić informacje o współpracy handlowej z Nami. Dodatkowo należy zamieścić logotypy marki Neoheat oraz zdjęcia produktowe. By uzyskać więcej informacji skontaktuj się ze swoim handlowcem. 
 • Po zakończeniu pełnego cyklu szkoleń i podpisaniu umowy autoryzacyjnej APS z firmą Iglotech sp. / Refsystem sp. zyskujesz komplet uprawnień do kontroli instalacji zamontowanej przez innego AI, uruchomienia urządzenia oraz przyznawania gwarancji. Dodatkowo posiadać będziesz uprawnienia do dokonywania przeglądów gwarancyjnych oraz napraw serwisowych.

 • Certyfikat Akredytacji 

  POZIOM I - AI ( Autoryzowany Instalator)

 • Po ukończeniu szkolenia z poziomu AI, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.
 • Certyfikat wystawiany jest na dane firmy wskazanej w formularzu zgłoszeniowym, nie na osobę.
 • Każdy certyfikat posiada okres ważności – 1 rok od daty ukończenia szkolenia. Data ważności certyfikatu zaznaczona jest w lewym dolnym rogu dokumentu.
 • Każdy certyfikat posiada indywidualnie nadany numer – dzięki niemu możliwy będzie zapis na kolejne etapy szkolenia. Nr certyfikatu znajduje się w lewym dolnym rogu dokumentu.
 • Certyfikaty wystawiane są po odbytym szkoleniu – wysyłane są elektronicznie na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres mailowy. Upewnij się, że wskazany adres mailowy jest prawidłowy. W przypadku braku otrzymania certyfikatu w ciągu 7 dni po odbytym szkoleniu skontaktuj się z nami -marketing@iglotech. pl

 • POZIOM II - APS ( Autoryzowany Punkt Serwisowy)

 • Po ukończeniu szkolenia z poziomu II APS każdy uczestnik(firma) musi podpisać umowę autoryzacyjną APS z firmą Iglotech sp. dzięki temu zyskujesz komplet uprawnień do kontroli instalacji zamontowanej przez innego AI, uruchomienia urządzenia oraz przyznawania gwarancji. Dodatkowo posiadać będziesz uprawnienia do dokonywania przeglądów gwarancyjnych oraz napraw serwisowych

 • Zostań naszym Autoryzowanym Partnerem, zyskując stałe wsparcie!
   

  Etyka zawodowa policjanta — zestawienie bibliograficzne na podstawie zbiorów Biblioteki WSPol.

  Jadwiga Rykowska
  Wyższa Szkoła Policji

  Etyka zawodowa policjanta — zestawienie bibliograficzne na podstawie zbiorów Biblioteki WSPol.

  1. Alderson J., Policjant w państwie prawa, tł. J. Krahelska, Legionowo 1994.
  2. Awsiukiewicz G., Etos zawodowy policjanta, „Policja” 2005, nr 1, s. 104–105.
  3. Bartuszek G., Ponad prawem?, „Policja 997” 2007, nr 6, s. 14.
  4. Bortkiewicz P., Czynności operacyjno-rozpoznawcze jako problem etyczny. Uwagi wprowadzające (w:) Przestępczość terrorystyczna. Ujęcie praktyczno- -dogmatyczne, K. Endecki (red. ), Poznań 2006, s. 63–73.
  5. Chojecki P., Honor tylko dla frajerów..., „Policja 997” 2006, nr 5, s.
  6. Cooper P., Murphy J., Etyczne problemy współpracy policji z informatorami w Wielkiej Brytanii, „Przegląd Policyjny” 1996, nr 3, s. 40–57.
  7. Cyma-Końska D., Etyka i moralność — przeszłość czy rzeczywista potrzeba?, „Policja” 2005, nr 4, s. 44–50.
  8. Czerniakiewicz J. (red. ), Wybrane zagadnienia etyki policji, Szczytno 1997.
  9. Czerniakiewicz J., Legowicz E., Wybrane problemy dydaktyczne etyki policji, „Przegląd Policyjny” 1996, nr 2, s. 86–89.
  10. Czerniakiewicz J., O moralności policji, „Policyjny Biuletyn Szkoleniowy” 1994, nr 3–4, s. 27–33.
  11. Denmark B., Ethical investigation a practical guide for police officers, [London 200? ].
  12. Fehérváry J., Stangl W. (hrsg. ), Menschenrecht und Staatsgewalt. Analysen, Berichte und Diskussionen, Wien 2000.
  13. Franke S., Polizeiführung und Ethik, Münster 1997. Galarowicz J., Powołani do odpowiedzialności. Elementarz etyczny, Kraków 1993.
  15. Galicki Z., Prawnomiędzynarodowe aspekty etyki zawodowej policji, „Policyjny Biuletyn Szkoleniowy” 1994, nr 3–4, s. 18–26.
  16. Gorzałczyńska-Mróz A. ), Psychologia i etyka w praktyce służb kryminalnych — wyzwania XXI wieku, Warszawa–Legionowo 2004.
  17. Górski A., Rozmawiajmy o etyce. Artykuł dyskusyjny, „Gazeta Policyjna” 2000, nr 44, s. 3.
  18. Hanausek T., Zasada etyki zawodowej w realizacji zadań wynikających z podstaw procesu karnego (w:) Zasady procesu karnego wobec wyzwań współczesności. Księga ku czci profesora Stanisława Waltosia, J. Czapska i in. ), Warszawa 2000, s. 729–735.
  19. Hołyst B., Problemy etyki w działalności policji (w:) Problemy nauk penalnych, L. Tyszkiewicz (red. ), Katowice 1996, s. 323–331.
  20. Jedynak S. ), Mały słownik etyczny, Bydgoszcz 1994.
  21. Jóźwicki K., Sprawozdanie z udziału w seminarium CEPOL we Francji, „Policja” 2007, nr 2, s. 74–76.
  22. Kaznowska H., Etyka zawodowa w treściach kształcenia języków obcych, „Policyjny Biuletyn Szkoleniowy” 1994, nr 3–4, s. 9–11.
  23. Komar A., Wartości uznawane przez młodych policjantów, „Przegląd Policyjny” 1996, nr 3, s. 140–152.
  24. Kowalska D., W służbie mafii, „Newsweek” 2006, nr 2, s. 22–25.
  25. Krajewski K. ), Racjonalność w etyce. Normatywna moc prawdy, Lublin 2007.
  26. Krasnowska V., Sumliński W., Trąd. Policja kontra policyjna mafia, „Wprost” 2003, nr 44, s. 17–18, 20, 22.
  27. Krawczyńska A., Stosunek zależności, „Policja 997” 2007, nr 3, s. 14–16.
  28. Krawczyńska A., Widziane z góry, „Policja 997” 2007, nr 6, s. 15–16.
  29. Legowicz E., Moralne aspekty nieoficjalnych czynności operacyjno-rozpoznawczych w pracy policji, „Policyjny Biuletyn Szkoleniowy” 1994, nr 3–4, s. 25–28.
  30. Legowicz E., Moralne aspekty pracy operacyjnorozpoznawczej Policji (w:) Praktyczne aspekty pracy operacyjnej Policji, K. Jabłoński, M. Zajder (red. ), Szczytno 1995, s. 23–31.
  31. Lisken H. F., Prawo nad etyką, „Policyjny Biuletyn Szkoleniowy” 1994, nr 3–4, s. 16–19.
  32. Majer P., Kilka uwag o wzorcu osobowym policjanta w II Rzeczypospolitej, „Przegląd Policyjny” 1992, nr 4, s. 76–91.
  33. Mariański J., Socjologia moralności, Lublin 2006.
  34. Möllers H., Ethik im Polizeiberuf. Theologische Orientierungen, Stuttgart–München–Hannover 1991.
  35. Sitek E., Czyja wina, czyja racja? Co dziesiąta skarga potwierdzona, „Gazeta Policyjna” 1997, nr 5, s. 1, 4.

  36. N. T. (oprac. ), OBOP o korupcji w Policji, „Gazeta Policyjna” 2004, nr 13, s. 5.
  37. Noszczyński T., Czas pokaże..., „Gazeta Policyjna” 2004, nr 7, s. 12.
  38. Noszczyński T., Etyka czy prawo?, „Gazeta Policyjna” 2003, nr 17, s.
  39. Noszczyński T., Serce na papierze. Etyka w policji, „Gazeta Policyjna” 2003, nr 28, s.
  40. O problemach słuchacza kursu podstawowego, autor anonimowy, „Policja” 2004, nr 4, s. 79.
  41. Ossowska M., Normy moralne. Próba systematyzacji, Warszawa 2000.
  42. Ostaszewski P., Do Częstochowy z policją., „Gazeta Policyjna” 2000, nr 31, s.
  43. Owoc M., Policjant stróżem mniejszego zła — zmiana etyki czy zmiana optyki?, „Przegląd Policyjny” 1994, nr 2–3, s. 5–12.
  44. Pac J., Policjanci w Sanktuarium, „Gazeta Policyjna” 2000, nr 34, s. 11.
  45. Pagon M. (ed. ), Policing in Central and Eastern Europe. Ethics, integrity and human rights, Ljubljana 2000.
  46. Pałafij A., Refleksje o etyce policyjnej. Etyka zawodowa, „Gazeta Policyjna” 2000, nr 31, s.
  47. Pawłowski A., O potrzebie edukacji etycznej przełożonego w Policji. Rozważania wstępne, „Policja” 2006, nr 1, s. 70–71.
  48. Pawłowski A., Rola kodeksu etyki zawodu policjanta w kształtowaniu postaw moralnozawodowych policjantów, „Przegląd Policyjny” 1999, nr 3, s. 77–79.
  49. Pawłowski A., Róg M., Wiszowaty E., Zasady etyki zawodowej policjanta z komentarzem, Szczytno 2000.
  50. Pawłowski A., Tradycje etyki zawodowej w służbach policyjnych na ziemiach polskich, Szczytno 2003.
  51. Pawłowski A., Zasady etyki zawodowej polskiego policjanta. Głos w dyskusji, „Policyjny Biuletyn Szkoleniowy” 1994, nr 3–4, s. 20–24.
  52. Pike M. S., The Principles of Policing, Houndmills 1985.
  53. Purowski C. ), Dylematy moralno-etyczne w pracy policjanta (materiały pomocnicze), Słupsk 1998.
  54. Róg M. ), Etyka zawodowa policjanta. Materiały pokonferencyjne, Szczytno, październik 1998 r., Szczytno 1999.
  55. ), Policja w społeczeństwie okresu przejściowego, Szczytno 1995.
  56. Schrade U., Nikt nie lubi prawienia morałów. Z prof. dr. hab. Urlichem Schrade, etykiem i filozofem prawa, rozmawiał Paweł Chojecki, „Policja 997” 2006, nr 5, s. 15.
  57. Siemak Z., Tradycje i etyka zawodowa w świadomości współczesnych policjantów. Raport z badań, „Przegląd Policyjny” 2004, nr 1–2, s. 171–181.
  58. Sitek E., Ukarani za solidarność?, „Policja 997” 2006, nr 6, s. 4–7.
  59. Sitek R. ), Policjant wobec ofiary przestępstwa. Zagadnienia etyczno-psychologiczne (materiały pomocnicze), Słupsk 1998.
  60. Sołtysiak G. ), Kodeksy etyczne w Polsce. Warszawa 2006.
  61. Stefański M. ), Etyka zawodowa policjanta (materiały pomocnicze), Słupsk 1996.
  62. Stefański M., Aktualne zagadnienia i dylematy etyki zawodowej policjanta, „Policyjny Biuletyn Szkoleniowy” 1998, nr 3, s. 36–37.
  63. Suchanek P., Etyka w relacji przełożony–podwładny, „Policja” 2005, nr 2, s. 86–87.
  64. Szostek A., Elementy etyki zawodowej policjanta, „Przegląd Policyjny” 1991, nr 1, s. 113–120.
  65. Uniszewski Z., Straż miejska, zagadnienia etyki i dyscypliny służbowej, „Samorząd Terytorialny” 1993, nr 3, s. 66–73.
  66. Uniszewski Z., Straż miejska. Zagadnienia etyki i dyscypliny służbowej, G. Witkowska (red. ), Legionowo 1993.
  67. Werwicki M. ), Psychologia praktyczna w pracy policjanta (materiały pomocnicze), cz. 4, Konflikty norm moralnych w pracy policjanta, Słupsk 1999.
  68. Wiszowaty E. ), Państwa, kościoły, policje w integrującej się Europie, Szczytno 2007.
  69. Wiszowaty E., Duszpasterstwo policji. Studium pastoralno- teologiczne, Szczytno 2002.
  70. Wiszowaty E., Etyka policjanta?, Z księdzem dr. Edwardem Wiszowatym diecezjalnym duszpasterzem policji i kapelanem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie rozmawiał Jan Rosłan, „Gazeta Policyjna” 1998, nr 35, s. 6.
  71. Wiszowaty E., Etyka policji w świetle III-go Europejskiego Sympozjum Policji, Kościołów i Państw „Europa jutra, jaka etyka policjanta”, „Studia Warmińskie” 1998, t. 35, s. 197–204.
  72. Wiszowaty E., Kędzierska G., Pływaczewski W. ), Policja, etyka, Kościół. Materiały z konferencji, Szczytno 2002.
  73. Wiszowaty E., Sprawozdanie z III-go Europejskiego Sympozjum Policji, Kościołów i Państw „Europa jutra, jaka etyka policjanta”, „Policyjny Biuletyn Szkoleniowy” 1998, nr 3–4, s. 108–112.
  74. Wiszowaty E., Sprawozdanie z międzynarodowej konferencji naukowej wykładowców etyki zawodowej policji „Humanitarna interwencja w służbie praw człowieka” (Othenburg, 19–21 kwietnia 2004 r. ), „Przegląd Policyjny” 2004, nr 1–2, s. 239–242.
  75. Wiśniewski A., „Europejski kodeks etyki policyjnej”. Podstawy, cele, założenia, wyzwania. Aneks: Europejski Kodeks Etyki Policyjnej. Rada Europy Komitet Ministrów. Zalecenie Rec. (2001) 10 Komitetu Ministrów dla państw członkowskich w sprawie Europejskiego Kodeksu Etyki Policyjnej (przyjęte przez Komitet Ministrów 19 września 2001, nr 765 na zebraniu zastępców ministrów), „Policja” 2002, nr 1, s. 30–37.
  76. Zarządzenie nr 805 Komendanta Głównego Policji z 31 grudnia 2003 r. w sprawie „Zasad etyki zawodowej policjanta”, „Gazeta Policyjna” 2004, nr 7, s. 13.

  Biuletyn szkoleniowy Haier Chm7bpl2

  Bezpośredni link do pobrania Biuletyn szkoleniowy Haier Chm7bpl2

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Biuletyn szkoleniowy Haier Chm7bpl2