Biuletyn szkoleniowy Aeg Wkl 2003

Biuletyn szkoleniowy Aeg Wkl 2003 jest częścią programu szkoleniowego firmy Aeg, który został stworzony, aby pomóc pracownikom zapoznać się z nowymi zasadami i procedurami. Program został zaprojektowany, aby pomóc pracownikom w uzyskaniu aktualnej wiedzy dotyczącej produktów i usług firmy oraz wyjaśnić, jak stosować te informacje w codziennych działaniach. Program obejmuje szereg specjalnie opracowanych szkoleń, które są dostosowane do potrzeb każdego pracownika. Biuletyn szkoleniowy zawiera również informacje o najnowszych technologiach, które mogą mieć wpływ na działania firmy. Biuletyn szkoleniowy Aeg Wkl 2003 jest cennym narzędziem, które pomaga pracownikom utrzymać się na bieżąco z zmianami wprowadzanymi w firmie i pomaga im w doskonaleniu się w swojej pracy.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn szkoleniowy Aeg Wkl 2003

EG WKL 2003 S - Elektryczny grzejnik panelowy 2000 W (221002)

Kto ceni szczególnie siłę spokoju i bezpieczeństwa, zwróci z pewnością uwagę na wiszące konwektory AEG wykorzystujące fizyczną zasadę naturalnej konwekcji powietrza. Ich zaletą są niskie nakłady inwestycyjne i szybkie oddawanie ciepła do pomieszczenia. Nadają się jako ogrzewanie uzupełniające w okresach przejściowych do łazienek, kuchni i pomieszczeń biurowych. Również jako samodzielne ogrzewanie dla pomieszczeń rzadko używanych, w kontenerach biurowych, budkach, przyczepach barowych, itp. Wyposażone w zabezpiecznienie przed przegrzaniem.

Zalety:

Dobór mocy zgodny z zapotrzebowaniem.

Bezstopniowy dobór temperatury w zakresie pomiędzy 6°C i 30°C, z pozycją zabezpieczenia przeciwmrozowego.

Możliwość ograniczenia zakresu regulatora temperatury.

Mechaniczny regulator temperatury.

Grzałki ze stali nierdzewnej z aluminiowymi lamelami.

Wyłącznik WŁ. / WYŁ. umieszczony w górnym prawym rogu.

Odczyt nastaw elementów obsługowych odbywa się z góry.

Oddzielne listwy montażowe.

Ochrona przeciwbryzgowa IP 24, klasa bezpieczeństwa II.

Obudowa i kratki powietrza w kolorze bieli alpejskiej, podobnej do RAL 9016.

Ogranicznik temperatury bezpieczeństwa z funkcją samoczynnego odblokowania.

Podłączenie przewodem o długości 1 m, z wtyczką.

Producent:

AEG

Kolor:

Biały

Wersja:

Ścienna

Waga:

6, 8 kg

Wysokość:

450 mm

Szerokość:

740 mm

Głębokość:

78 mm

Moc:

2 kW

Napięcie:

230 V

Stopień ochrony IP:

IP24

ZAPRASZAM NA POZOSTAŁE AUKCJE.

OPAKOWANIE LEKKO PODNISZCZONE.

Darmowa aplikacja na Twój telefon

Grzejnik konwekcyjny AEG WKL 2003 U to idealne rozwiązanie na zbliżający się sezon zimowy. Dzięki zamontowanemu w urządzeniu termostatowi konwektor wyłączy się automatycznie po osiągnięciu zadanej temperatury.

Charakterystyka ogólna: Trzystopniowa moc grzania: 1000 / 1500 / 2500 W Sposób regulacji mocy: za pomocą pokrętła z boku urządzenia Wyposażony w termostat Urządzenie do montażu na ścianie Regulacja temperatury termostatu do 30 °C Ochrona przed przegrzaniem (bezpiecznik termiczny z funkcją automatycznego resetu) Ochrona przed zamarzaniem Dane techniczne: Pobór mocy: 2000 W Napięcie: 230 V Wysokość: 45 cm Szerokość: 74 cm Głębokość: 10 cm Długość przewodu: 1m Waga: 6, 8 kg Kolor: biały Polecamy również: Pozostałe Konwektory Termowentylatory Grzejniki olejowe Piece i kominki Oraz Pozostałe produkty marki AEG

Ilość ustawień1
Napięcie230 V
Moc wejściowa2000 W
Możliwość powieszenia na ściantak
Termostattak

Przesylka kurierska
za pobraniem

18 zł

Przesylka kurierska
przedplata

13 zł

Biuletyn szkoleniowy Aeg Wkl 2003

Bezpośredni link do pobrania Biuletyn szkoleniowy Aeg Wkl 2003

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Biuletyn szkoleniowy Aeg Wkl 2003