Arkusz danych serwisowych Cabletron Systems 9f125 0

Arkusz danych serwisowych Cabletron Systems 9f125 0 to urządzenie sieciowe używane do łączenia sieci komputerowych. Jest to zalecane do używania z zestawami kabli i połączeń sieciowych, aby ułatwić przesyłanie danych w sieci. Jest to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które mają do czynienia z dużymi ilościami danych. Jest to zgodne z technologią Ethernet, a także oferuje szybkie i niezawodne połączenia sieciowe. Urządzenie pozwala na wysyłanie i odbieranie danych w szybkim tempie, dzięki czemu małe i średnie firmy mogą skorzystać z przesyłania danych w wysokiej jakości.

Ostatnia aktualizacja: Arkusz danych serwisowych Cabletron Systems 9f125 0

Informacje i instrukcje obsługi dotyczące urządzenia Cabletron Systems 9F125-0 Przelacznik

  • Home
  • Przelacznik
  • 9F125-0

Zgubiłeś instrukcję obsługi urządzenia Cabletron Systems 9F125-0 Przelacznik? Masz z nim jakiś inny problem? Dobrze trafiłeś.

Często zdarza się, że pierwsze problemy z urządzeniem Cabletron Systems 9F125-0 Przelacznik pojawiają się dopiero po kilku tygodniach, miesiącach od jego zakupu. Wiele osób po takim czasie ma problem ze znalezieniem dokumentów, które dostał przy zakupie (takich jak instrukcja obsługi) - albo zostały już wyrzucone, albo zawieruszyły się tak, że nie sposób ich odnaleźć. Poniżej znajdziesz listę dokumentów dotyczących Cabletron Systems 9F125-0 Przelacznik, które możesz pobrać bezpośrednio z naszych serwerów. Od tego momentu nie będziesz musiał pilnować dokumentacji urządzeń. Wystarczy, że zajrzysz do naszej bazy i ściągniesz instrukcję obsługi, tak samo jak do Cabletron Systems 9F125-0 Przelacznik.

Możesz dodać kolejny dokument dla urządzenia Cabletron Systems 9F125-0 Przelacznik. Gdy uważasz, że posiadasz nowszą lub lepszą wersję instrukcji podziel się nią z innymi. Możesz też skontaktować się z nami jesli instrukcją Cie nie satysfakconuje lub jest zbyt niskiej jakości. Postaramy się zdobyć odpowiedni dokument dla Ciebie. Jeśli masz problemy z wyświetleniem lub pobraniem manuala, zgłoś się również do nas.

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy dotyczącej zasobów zawartych już w naszej bazie, bądź chcesz zgłosić prośbę o dodanie nowych instrukcji do naszego serwisu, skorzystaj z możliwych form kontaktu:

Formularz kontaktowy lub
contact -@- manualsbase. com

Jak korzystać?

Naszym celem jest zapewnienie Ci jak najszybszego dostępu do treści zawartych w instrukcji obsługi urządzenia Cabletron Systems Expansion module 9F125-08. Korzystając z podglądu online możesz szybko przejrzeć spis treści i przejść do strony, na której znajdziesz rozwiązanie swojego problemu z Cabletron Systems Expansion module 9F125-08.

Dla Twojej wygody

Jeżeli przeglądanie instrukcji Cabletron Systems Expansion module 9F125-08 bezpośrednio na tej stornie nie jest dla Ciebie wygodne, możesz skorzystać z dwóch możliwych rozwiązań:

  • Przeglądanie pełnoekranowe - Aby wygodnie przeglądać instrukcję (bez pobierania jej na komputer) możesz wykorzystać tryp przeglądania pełnoekranowego. Aby uruchomić przeglądanie instrukcji Cabletron Systems Expansion module 9F125-08 na pełnym ekranie, użyj przycisku Pełny ekran.
  • Pobranie na komputer - Możesz również pobrać instrukcję Cabletron Systems Expansion module 9F125-08 na swój komputer i zachować ją w swoich zbiorach. Jeżeli nie chcesz jednak marnować miejsca na swoim urządzeniu, zawsze możesz pobrać ją w przyszłości z ManualsBase.

Instrukcja obsługi Cabletron Systems Expansion module 9F125-08

Advertisement
Wersja drukowana

Wiele osób woli czytać dokumenty nie na ekranie, lecz w wersji drukowanej. Opcja wydruku instrukcji również została przewidziana i możesz z niej skorzystać klikając w link znajdujący się powyżej - Drukuj instrukcję. Nie musisz drukować całej instrukcji Cabletron Systems Expansion module 9F125-08 a jedynie wybrane strony. Szanuj papier.

Streszczenia

Poniżej znajdziesz zajawki treści znajdujących się na kolejnych stronach instrukcji do Cabletron Systems Expansion module 9F125-08. Jeżeli chcesz szybko przejrzeć zawartość stron znajdujących się na kolejnych strinach instrukcji, możesz z nich skorzystać.

W nowej wersji Integra Data Service 3. 0 zaprezentowaliśmy między innymi nowy moduł z 300 tys. schematów elektrycznych komfortu oraz nowy, bardziej intuicyjny i przejrzysty układ graficzny, integracja danych serwisowo-naprawczych z programem Integra 7 oraz inne nowości.

Aktualne dane regulacyjne oraz informacje naprawcze są podstawą do szybkiej, efektywnej i profesjonalnej pracy każdego serwisu. W zakres programu Integra IDS wchodzą oryginalne dane z rynku motoryzacyjnego, które obejmują samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Integra IDS zawiera cztery główne obszary informacji: Czasy napraw, Dane serwisowe, Dane techniczne, Instrukcje naprawcze.

Integracja z programem do serwisu samochodowego Integra Car/Truck 7.  Dane serwisowo-naprawcze zintegrowano tak, aby zapewnić do nich szybki dostęp bezpośrednio w zleceniach napraw programu Integra 7. Dzięki automatycznej identyfikacji pomijamy ręczny wybór marki, modelu oraz wersji poj. i mamy pewność, że prawidłowo wybrano parametry naprawianego pojazdu. Integra IDS umożliwia eksport kalkulacji naprawy i karty okresowego przeglądu bezpośrednio do zlecenia naprawy.

Przy pomocy katalogu czasów napraw, wycenę usług można przygotować bezpośrednio w programie Integra. Rozwiązanie to skraca czas przygotowywania zleceń, faktur i kosztorysów.

W programach serwisowych Integra Car/Truck 7 jest dostępny interfejs z modułami pozwalającymi szybko wybrać potrzebne informacje dotyczące m. in. przeglądów, danych regulacyjnych, momentów dokręcania śrub, instrukcji montażowych, pojemności układów, schematów elektrycznych itp.

Okresowe przeglądy.  Użytkowanie każdego samochodu wymaga jego okresowej obsługi, która powinna być wykonywana według zaleceń producenta pojazdu. Użytkownicy systemu mają dostęp do informacji dotyczących czynności serwisowych, jakie należy wykonać przy określonym przebiegu dla konkretnego samochodu. Dane obejmują również okresowe przeglądy. Czynności serwisowe można także rozszerzyć o dodatkowe prace zgłoszone indywidualnie przez klienta. Dzięki tego typu informacjom, warsztaty mogą przeprowadzać prace serwisowe zgodnie z zaleceniami producentów i oferować klientom okresową obsługę ich pojazdów na najwyższym poziomie.

Katalog wyceny napraw to moduł umożliwiający przygotowanie szybkiej wyceny naprawy z graficznym wyborem różnych układów i podzespołów pojazdu (Rys. 2). Pomyłki przy podawaniu cen dotyczących wykonania danej usługi powodują konkretne straty dla każdego serwisu. Aby zapobiec takim sytuacjom potrzebne są sprawdzone informacje niezbędne do poprawnej kalkulacji prac warsztatowych. Zawarte czasy napraw są zgodne z informacjami producentów samochodów i uwzględniają indywidualne wyposażenie danej wersji pojazdu. Wycena naprawy uwzględnia wszystkie prace wchodzące w zakres danej usługi. Czynności serwisowo-naprawcze połączone są z numerami katalogowymi podzespołów pojazdu, co może być dużym ułatwieniem podczas korzystania z elektronicznych katalogów części zamiennych. Wiarygodna wycena usługi ma bardzo duży wpływ na profesjonalną obsługę klientów każdego serwisu.

Dane regulacyjne to zbiór informacji o parametrach i danych regulacyjnych różnych układów pojazdu. Łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych danych oraz szeroki zakres dodatkowych rysunków zapewnia pracownikom serwisu szybkie i sprawne przeprowadzenie niezbędnych czynności regulacyjno-kontrolnych. Omawiane dane zawierają m. : ogólne dane techniczne pojazdu, parametry układu zasilania paliwem (Benzyna/Diesel), dane układu zapłonowego, wartości kontrolne spalin, wymiary podwozia wraz z geometrią kół, parametry układu hamulcowego, momenty dokręcania śrub, pojemności układów, specyfikację olejów i smarów oraz dane układu elektrycznego pojazdu.

Instrukcje naprawcze zawierają wiele informacji serwisowych dotyczących diagnostyki, mechaniki oraz układu elektrycznego pojazdu. Instrukcje są czytelne i łatwe w użyciu podczas napraw serwisowych. Obejmują one szeroki zakres informacji m. : schematy, ilustracje graficzne, instrukcje demontażu i montażu różnych układów rozrządu oraz elementów podwozia, instrukcje wymiany filtrów kabinowych, opisy zewnętrznej części karoserii, metody kasowania wskaźników okresowych przeglądów, instrukcje identyfikacji pojazdu oraz opisy kodów błędów.

Oprogramowanie umożliwia drukowanie kosztorysów napraw, które uwzględniają wartość robocizny oraz potrzebne części do wykonania danej naprawy. Moduł Dane Serwisowe umożliwia drukowanie kart przeglądów okresowych pojazdu. Na kartach wyszczególnione są prace wykonywane przez serwisanta przy danym przebiegu lub po określonym czasie zalecanym przez producenta samochodu.

Diagnostyka układów.  Jest to element modułu Podręczniki Techniczne, który został rozszerzony o dane diagnostyczne dotyczące elementów odpowiedzialnych za prawidłową pracę silnika wybranych pojazdów. Informacje zawarte w module umożliwiają szybką lokalizację czujników oraz osprzętu silnika. Informacje diagnostyczne wielu elementów przedstawione są pod postacią instrukcji krokowych, dzięki czemu można w szybki sposób zweryfikować poprawność działania danego podzespołu.

Układy Airbag.  Jest to obszar, który zawiera instrukcje dotyczące montażu i demontażu elementów systemów airbag oraz dane na temat warunków bezpieczeństwa, jakie należy zachować podczas napraw i serwisowania tych systemów. (Rys. 6) Moduł TecTYRES. Dane techniczne opon zawierają informacje dot. rozmiaru stosowanych opon w danym modelu samochodu irozmiaru zastosowanych felg. Dostępne są dane na temat głębokości osadzenia obręczy koła (nr ET). Zawarte informacje pozwalają na dobór ogumienia zgodnie z zaleceniami producenta poj. IDS zawiera także instrukcje dot. aktywacji sys. kontroli ciśnienia opon.

Moduł TecTYRES.  Dane techniczne opon zawierają informacje dot.

Skrzynki bezpiecznikowe i przekaźnikowe.  Zawarte w module dane zawierają informacje dotyczące skrzynek bezpiecznikowych oraz przekaźników. Zamieszczone rysunki przedstawiają miejsce zamontowania w samochodzie danej skrzynki oraz dokładny opis poszczególnych bezpieczników.

Schematy elektryczne.  Moduł zawiera m. schematy elektryczne układów: sterowania silnikiem, ABS/ASR/ESP, klimatyzacji.

Schematy elektryczne komfortu.  Naprawa systemów elektronicznych pojazdu bez dostępu do schematów elektrycznych jest praktycznie dzisiaj niemożliwa. Dlatego opracowano specjalny moduł, który zawiera ok. 300 tys. schematów obejmujących m. : airbag, centralne zamki, elektryczne szyby i lusterka, regulowane fotele, fabryczne alarmy i immobilisery, regulację świateł, nawigacje, zestawy wskaźników, światła xenon, układ sterownia automatyczną skrzynią biegów, wspomaganie kierownicy, aktywne zawieszenie, magistrala CAN/MOST, itp.

Samochody ciężarowe.  Poza dokumentacją do samochodów osobowych i dostawczych, dostępna jest również wersja zawierająca informacje dla samochodów ciężarowych.

Baza danych programu zawiera: dane serwisowe (przeglądy okresowe), wartości pracy (czasy napraw), dane techniczne (dane regulacyjne), podręczniki techniczne (instr. naprawcze i schematy), schematy elektryczne. Dostępny jest również Moduł SOS zawierający informacje na temat akcji serwisowych. Integra IDS Truck współpracuje z programem Integra Truck 7.

Integra IDS Truck zawiera dane serwisowe dla blisko 30 marek samochodów ciężarowych m. : DAF, IVECO, MAN, MERCEDES BENZ, RENAULT, SCANIA, VOLVO, etc.

Moduł SOS.  W związku z dynamicznym rozwojem technologii stosowanej w poj., producenci mają mniej czasu na dopracowanie nowych modeli samochodów. Często ogłaszane są akcje serwisowe wzywające właścicieli wadliwych pojazdów do serwisów. Wezwania otrzymują klienci, którzy zakupili samochód w salonie sprzedaży. Dostęp do biuletynów serwis. i instr. naprawczych zarezerwowany był dla serwisów ASO. Wychodząc naprzeciw potrzebom pozostałych serwisów oferujemy Moduł SOS z dostępem do akcji serwisowych. Biuletyny podzielone są na: Ukł. mechaniczne silnika, Przeniesienie napędu, Podwozie, Karoseria, Systemy elektr. silnika, elektr. poj., sys. bezpieczeństwa, Klimatyzacja.

Aktualizacje.  Integra Data Service to system online, który jest na bieżąco aktualizowany i stale uzupełniany o nowe dane serwisowo-naprawcze. Takie rozwiązanie nie wymaga od użytkowników programu czasochłonnych aktualizacji kwartalnych.

Integra Data Service zawiera dane TecRMI z obszerną bazą danych serwisowych dla branży motoryzacyjnej. Do kalkulacji napraw oraz określania zakresu przeglądów wykorzystane są oryginalne informacje od producentów pojazdów. Zawarte w programie dane są niezbędne dla każdego serwisu samochodowego, który chce świadczyć usługi na profesjonalnym poziomie.

Arkusz danych serwisowych Cabletron Systems 9f125 0

Bezpośredni link do pobrania Arkusz danych serwisowych Cabletron Systems 9f125 0

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Arkusz danych serwisowych Cabletron Systems 9f125 0